ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין סלקום ישראל בע"מ נגד רועי גמליאל :


בפני כבוד הרשמת דנה עופר

מבקשים

רועי גמליאל

נגד

משיבים

סלקום ישראל בע"מ

החלטה

בפני התנגדות לביצוע תובענה בסכום קצוב, אשר הוגשה נגד המבקש בגין חוב שנוצר כתוצאה מקבלת שירות ומוצרי סלולאר, בסכום של 11,295 ₪.

מעבר לטענת המבקש, כי התביעה אינה מתאימה להתברר בסדר דין מקוצר, בשל העדר פירוט למרכיבי החוב, מפרט המבקש בהרחבה בתצהירו טענותיו, לפיהן המשיבה היא שהפרה את ההתקשרות עמו ועל כן אינה זכאית לסכום התביעה. לטענת המבקש, בהפרותיה אף גרמה המשיבה למבקש נזק, כאשר למרות הפרת ההסכם מצדה, ניתקה אותו משירות שיחות יוצאות, לאחר שניסה, ללא הצלחה, לשטוח טענותיו בפני נציגיה, ולאחר שבסופו של דבר החליט לבטל את הוראת הקבע לחיובי המשיבה.

טענות המבקש, לפיהן התביעה היא תולדה של הפרת ההסכם מצד המשיבה דווקא, מעלות הגנה לכאורה מפני התביעה. לפיכך, אני רואה לנכון ליתן למבקש רשות להתגונן, על יסוד הנטען בבקשה ובתצהיר התומך בה, אף מבלי לקיים דיון במעמד הצדדים, ובהתאם לסמכותי על פי תקנה 205(ג) לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד-1984.

ההתנגדות מתקבלת. הליכי הוצל"פ מעוכבים.
התצהיר ישמש כתב הגנה.

נוכח סכום התביעה היא תידון בסדר דין מהיר.

התובעת תגיש תצהיר מטעמה, יחד עם רשימת מסמכים והעתקי המסמכים, בהתאם לתקנה 214ב1(1), תוך 30 יום מקבלת החלטה זו.

אם לא יוגש תצהיר מטעם התובעת, תוך המועדים שנקבעו לעיל, תימחק התביעה, וייסגר תיק ההוצל"פ כנגד המבקש.

עם העברת התביעה מלשכת ההוצאה לפועל לבית המשפט עשוי להיווצר הפרש אגרה, אותו על התובעת לשלם תוך 30 יום מקבלת דרישת הגזברות, שאם לא כן תימחק התביעה, וייסגר תיק ההוצל"פ כנגד המבקש.

המזכירות תמציא העתק ההחלטה לצדדים.
ניתנה היום, ג' ניסן תשע"ג, 14 מרץ 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: סלקום ישראל בע"מ
נתבע: רועי גמליאל
שופט :
עורכי דין: