ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין צבי אדרי נגד אליהו חברה לבטוח בע"מ :


בפני כבוד השופט אריאל צימרמן

מבקשים

  1. צבי אדרי
  2. ז'קלין אדרי

נגד

משיבים

אליהו חברה לבטוח בע"מ ו-19 אח '

החלטה

ניתן בזאת צו ארעי המורה על עיכוב הליכי ההוצאה לפועל כמפורט בבקשה, אך זאת אך ורק ביחס למטלטלין המצוינים ברשימה שצורפה בסוף הבקשה. יודגש כי אין בצו כדי לעכב המשך הליכי הוצל"פ נגד החייב (המשיב 20) זולת בהקשר האמור, או למנוע נקיטת הליכי הוצל"פ נגד המבקשים.

תנאי להמשך עמידת הצו בתוקפו הוא הפקדה, בנוסף להתחייבות עצמית בלתי מוגבלת בסכום, גם של פקדון כספי בסך 2,500 ש"ח להבטחת המשיבים בגין כל נזק שייגרם להם כתוצאה ממתן הצו, אם יתבטל הצו או יפקע מכל סיבה, וזאת עד ליום 14.3.13.

המבקשים ימציאו את כתבי בי הדין והחלטתי זו למשיבים לאלתר, ואת האישור בדבר הפקדת הבטוחות - מיד עם הפקדתן. המשיבים רשאים להגיב לבקשה לסעד זמני עד ליום 21.3.13. לא באה תגובה או התנגדות של משיב מסוים - יהפוך הצו הארעי ביחס לאותו משיב לזמני, תוך שכל זכויות המשיב בהליך העיקרי שמורות לו, והכל – בלא צורך בהחלטה נוספת.

יודגש כי איני קובע לעת הזו דיון במעמד הצדדים לפניי, חרף מתן הצו הארעי, שכן הדיון בהליך העיקרי אמור להקבע לפני מותב אחר ובתוך פרק זמן קצר באופן יחסי. מובן מאליו שככל שמי מן המשיבים יבקש לקיים דיון במעמד הצדדים בבקשה לסעד זמני הרי שזכותם שמורה להם והם יודיעו על כך במסגרת תגובתם, ככל שתוגש.

ניתנה היום, כ"ה אדר תשע"ג, 07 מרץ 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: צבי אדרי
נתבע: אליהו חברה לבטוח בע"מ
שופט :
עורכי דין: