ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל פרקליטות מחוז ת"א-מיסוי וכלכלה נגד רייך :


בפני כבוד השופט אבי פורג

מבקש

עומר לבבי

נגד

משיבה

4. מ.י. פרקליטות מחוז ת"א-מיסוי וכלכלה

החלטה

בפני בקשה להורות על השבת ערבון כספי.

לאחר ששקלתי את טענות הצדדים ובטרם תינתן החלטה בבקשה, הנאשם ימציא תחילה תצהיר תומך בבקשה לגבי מצבו הכלכלי עם מסמכים ויפרט בו, בין היתר, כדלקמן:

א. עבודתו והכנסתו מעבודה או מכל מקור אחר היום ולאורך השנים החל מחודש 1/09 ועד היום. למה כוונתו כאשר אומר בסעיף 11 לבקשתו שהוא לא ממש עובד היום. המבקש יצרף דוחות שנתיים שהגיש למס הכנסה לאורך השנים (החל משנת 2009) ואם לא הגיש יציין שלא הגיש וכן יצרף טפסי 106 ככל שהוא היה שכיר ואם לא עבד כשכיר לאורך התקופה יציין זאת במפורש.

ב. על רקע אמירתו שנסע לחו"ל פעמים רבות מאוד, פרוט מלא של נסיעותיו של המבקש לחו"ל החל מחודש 2/09 ועד היום כולל מועדים, תקופות הנסיעה ומטרתה לגבי כל נסיעה ונסיעה והאם מדובר בנסיעות עם המשפחה או לבדו ופרוט לגבי מימונן על רקע טענתו לקשיים כלכליים

ג.. פרוט מלא של נכסיו ונכסי בת זוגו מכל סוג שהוא לרבות ניירות ערך, פקדונות, תוכניות חסכון, השקעות מכל סוג שהוא, מניות ו/או בעלות בחברות וקרנות השתלמות, נדל"ן וכיו"ב.

ד. מקור הסכום בזכות בסך של 3,000 ש"ח בחשבון הבנק ביום 18/11 והאם מדובר בהכנסה חודשית קבועה.

ה. טופס 106 שנתי של בת הזוג לשנת 2011.

הנאשם יגיש תצהיר כאמור לעיל עד ליום 21/3/13. היה ולא יעשה כן יחשב כמוותר על בקשתו.

ללא קשר לאמור לעיל, נוכח טענות הצדדים מוצע להם לשוחח ביניהם ישירות לגבי הסכמה על הפחתה בשיעור של 50% בערבון הכספי כנגד איסור יציאה מן הארץ על המבקש עד סיום ההליכים בעניינו לרבות הפקדת דרכונו.
ניתנה היום, כ"ד אדר תשע"ג, 06 מרץ 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: מ.י. פרקליטות מחוז ת"א-מיסוי וכלכלה
נתבע: רייך
שופט :
עורכי דין: