ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אחת שתיים שלוש בע"מ נגד א.ג.ק. מתנס בע"מ :


בפני כבוד הרשם הבכיר אבי כהן

מבקשים

אחת שתיים שלוש בע"מ

נגד

משיבים

  1. א.ג.ק. מתנס בע"מ
  2. גיל סברנסקי
  3. קרול צבי
  4. אהוד כוחן

החלטה

לגבי הבקשה למתן פס"ד בהיעדר בר"ל כנגד הנתבעות 1+2:

לגבי נתבעת 1:
נא להגיש תצהיר שליח מוסר חדש, ובו פירוט נרחב של כל נסיבות מסירת מסמכי כתב התביעה, לרבות פירוט הנתונים שבעקבותיהם כותב השליח שפגש את מנהל החברה הנתבעת דווקא וזה סירב לקבל המסמכים ו/או לחתום על אישור מסירתם, ושל כל הפעולות אותן ביצע השליח כדי לוודא שהנתבע אכן התגורר במקום מסירת המסמכים במועד המסירה. יש לתאר בתצהיר מה ראו עיני השליח במקום וכן יש לתאר את חילופי הדברים במקום. יש להשיב בתצהיר גם על השאלה, האם השליח ביצע פעולות תיעוד כלשהן (צילום/הקלטה/רישום) של הקיים במקום ו/או של אופן ביצוע המסירה.
נא לצרף שאילתא עדכנית ממרשם האוכלוסין ובה פרטיו האישיים של מנהל הנתבע ת 1, כולל כתובת מגוריו וכן כתובתו למשלוח דואר (ככל שקיימת כתובת נוספת כזו).

לגבי הנתבעת 2:
נא להגיש תצהיר שליח מוסר חדש, ובו פירוט נרחב של כל נסיבות מסירת מסמכי כתב התביעה, לרבות פירוט הנתונים שבעקבותיהם כותב השליח שפגש את הנתבע דווקא וזה סירב לקבל המסמכים ו/או לחתום על אישור מסירתם, ושל כל הפעולות אותן ביצע השליח כדי לוודא שהנתבע אכן התגורר במקום מסירת המסמכים במועד המסירה. יש לתאר בתצהיר מה ראו עיני השליח במקום וכן יש לתאר את חילופי הדברים במקום. יש להשיב בתצהיר גם על השאלה, האם השליח ביצע פעולות תיעוד כלשהן (צילום/הקלטה/רישום) של הקיים במקום ו/או של אופן ביצוע המסירה.

נא לצרף שאילתא עדכנית ממרשם האוכלוסין ובה פרטיו האישיים של הנתבע, כולל כתובת מגוריו וכן כתובתו למשלוח דואר (ככל שקיימת כתובת נוספת כזו).

נא לצרף שאילתא עדכנית ממרשם האוכלוסין ובה פרטיו האישיים של הנתבע, כולל כתובת מגוריו וכן כתובתו למשלוח דואר (ככל שקיימת כתובת נוספת כזו).

ובנוסף:
נא להגיש נוסח פס"ד מתוקן לחתימה, שלא כולל רכיב של שכ"ט עו"ד, לאור הוראות סעיף 81א2 לחוק ההוצל"פ.

ניתנה היום, כ"ה אדר תשע"ג, 07 מרץ 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: אחת שתיים שלוש בע"מ
נתבע: א.ג.ק. מתנס בע"מ
שופט :
עורכי דין: