ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד הרוש(עציר) :

6943-03-13
בפני כבוד השופט דניאל בן טולילה
המבקשת
מדינת ישראל
ע"י ב"כ עו"ד זילברמן

נגד

המשיב
משה הרוש (עציר) - בעצמו
ע"י ב"כ עו"ד אריאתה

פרוטוקול

עו"ד אריאתה:
הסברתי למשיב שלאחר שעברתי את חומר החקירה יש ראיות לכאורה להפרה שכן השופט עדן הורה לו לא להתקרב 500 מטר לבית המתלוננת. הואיל וחזר להתגורר ליד בית האמא בפחות ממרחק זה, יש הפרה. יש הצעה לחלופה. אולי תהיה הסכמה לחלופה אם תהיה הרחקה. אמרתי למשיב שיארגן חלופה מרוחקת עם פיקוח חלקי. מבנו וחברו אני מבין שאין לו חלופה. המשיב טוען שיכול לארגן חלופה, אך לא ניתנו לו שיחות טלפון. אני מבקש לדחות ליום א' הקרוב וכן תשע שיחות טלפון.

המשיב:
אני לא רוצה את הייצוג של עו"ד אריאתה אלא אייצג את עצמי. זה סכסוך אזרחי. אם רק תואילו לבדוק, אמא שלי גרה ב- 7/6 אני ב- 6/6. יש לי דלת מקדימה שמשם עצרו אותי. גם תקפו אותי. פצעו אותי. שטף דם ברגליים. לא לקחו אותי לטיפול. אני חולה. קשה לי המעצר. לא הפרתי. לא אתקרב עד שאמות אפילו. רק שאצא.

החלטה

לאחר ששמעתי את המשיב וכן שמעתי את בא כוחו, לא מצאתי בנסיבות תיק זה ובשלב זה להורות על שחרורו של עו"ד אריאתה והסניגוריה הציבורית מהמשך הייצוג. אבחן עניין זה פעם נוספת בדיון הנדחה.

על פי הנחיית סגן הנשיא, אין לקבוע דיונים בימים 10-12.3.13, ועל כן אדחה הדיון ליום 13.3.13, שעה 11:15. במידה והצדדים יגיעו להסכמה לשחרור בטרם המועד הנדחה, יוכלו להציגה בפני השופט התורן באחד מן המועדים שבין 10 ל- 12 במרץ, על פי בקשה שתוגש.

המשיב ישאר עצור עד החלטה אחרת ויובא לדיון באמצעות שב"ס.

מתיר למשיב 6 שיחות טלפון על פי הנהלים.

תשומת לב שב"ס כי יש לאפשר לו השיחות האמורות שכן זו דרכו היחידה להשיג חלופה.

ניתנה והודעה היום כ"ה אדר תשע"ג, 07/03/2013 במעמד הנוכחים.

דניאל בן טולילה, שופט
הקליד: דן סטרט


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: הרוש(עציר)
שופט :
עורכי דין: