ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ש.ר. רהיטי רוקח (1990) בע"מ נגד סלקום ישראל בע"מ :

בפני כבוד השופט נאסר ג'השאן

תובעת

ש.ר. רהיטי רוקח (1990) בע"מ

נגד

נתבעת

סלקום ישראל בע"מ

פסק דין

1. התובעת והנתבעת הסמיכו את בית המשפט לפסוק בסכסוך ביניהן על דרך הפשרה, לפי סעיף 79א לחוק בתי המשפט [ נוסח משולב] התשמ"ד- 1984, כאשר פסק דיני יסלק את כל המחלוקות בין הצדדים , לרבות טענות התובעת כנגד הנתבעת וכן טענות הנתבעת כלפי התובעת בגין חוב, לרבות בגין חשבונית ע"ס 5,083 ₪ המצורפת כנספח 1 לכתב ההגנה שהגישה הנתבעת.

2. ואלה טענות התובעת בקצרה: ביום 2.11.2011 הגיע נציג הנתבעת לעסקה של התובעת ושם הוסכם בין הצדדים כי התובעת מעבירה תשעה מנויים בחברת פרטנר לתובעת בתנאים מוסכמים. למחרת היום, הודיע נציג התובעת כי בכוונת התובעת להעביר חמישה מכשירים בלבד, נוכח התנגדות עובדי החברה התובעת. לבסוף לאחר דין ודברים עם הסוכן ולאחר שהגיע נציג התובעת אל מרכז השירות של הנתבעת, הוסכם על העברת 5 מנויים לנתבעת ו על כך שלא ישולם בגין כרטיסי ה"סים" שלא יוכנסו לשימוש, אלא שבחשבונית שהגיעה אל התובעת , גילתה היא כי חוייבה בגין 10 מכשירים , והדבר נמשך עד לחודש 1/ 2012 עד אשר ביטלה התובעת את התשלומים לנתבעת וזאת ביום 25.1.2012. בטרם נסע נציג התובעת לחו"ל, הוא ניסה ליצור קשר עם נציגת הנתבעת אולם ללא הצלחה וביום 20.2.2012 כאשר נציג התובעת שהה בחו"ל נותקו הקווים, ולאחר חזרתו ארצה, ניסה נציג התובעת ליצור קשר עם נציגי הנתבעת מבלי שיצליח לפתור את הבעיות, ולפיכך הוא ביטל את ההסכם בינו לבין הנתבעת .

3. התובעת עתרה לחייב את הנתבעת לפצותה בגין הסכומים שלהלן: סך 2,570 ₪ בגין קנסות יצי אה שבהם חוייבה התובעת ע"י חברת פרטנר; סך 450 ₪ בגין רכישת כרטיס "סים" בחו"ל; סך 10,000 ₪ בגין בזבוז זמן ועוגמת נפש, וסך 25,000 ₪ בגין עוגמת נפש וחוסר יכולת לקבל שיחות הקשורות לעבודת התובעת בחו"ל.

4. בכתב ההגנה טענה הנתבעת כי ההטבות שניתנו לתובעת ניתנו על בסיס העברת תשעה מנויים לרשת הנתבעת , וכי ביטול ההסכם ובקשת התובעת להעביר חמישה מנויים בלבד, היתה מספר ימים לאחר חתימת ההסכם. לטענת הנתבעת אכן נפלה טעות בחשבוניות ולאחר בדיקה שערכה הנתבעת ביום 28.12.11 ניתן זיכוי בסך 196 ₪ עבור המינויים שלא עברו לרשת הנתבעת. הנתבעת טוענת כי באקט חד צדדי ביטלה התובעת את הוראת הקבע, ולאחר מכן הוסבר לה כי הטבה ע"ס 30 ₪ ניתנה על בסיס התחייבות התובעת להעביר את כל המנויים לרשת הנתבעת, והתובעת דחתה הצעה שהציעה הנתבעת לזכות את התובעת בסך 25 ₪ בגין כל מנוי למשך שנתיים.

5. עוד טוענת הנתבעת כי לא יעלה על הדעת כי התובעת לא תסדיר את החוב, נציגה יסע לחו"ל ישתמש ברשת הנתבעת ולאחר מכן יבוא בטענות כנגד הנתבעת על שניתקה את שירותיה. הנתבעת הודתה בקבלת המחאה ע"ח החוב אולם גם לאחר פ ירעונה נותרה התובעת חייבת לנתבעת כספים.

6. עיינתי בכתבי הטענות, ולאחר ששקלתי טענות הצדדים אני דוחה את דרישותיהם ההדדיות של הצדדים ובכך יבואו טענות הצדדים האחד כלפי משנהו לקיצן.

7. אין צו להוצאות.

ניתן היום, כ"ה אדר תשע"ג , 07 מרץ 2013 , בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: ש.ר. רהיטי רוקח )1990( בע"מ
נתבע: סלקום ישראל בע"מ
שופט :
עורכי דין: