ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ענבל נוח נגד נאטורמדיק 54 בע"מ :

בפני כבוד השופט נאסר ג'השאן

תובעת

ענבל נוח

נגד

נתבעת

נאטורמדיק 54 בע"מ

פסק דין

1. הצדדים הסמיכו את בית המשפט לפסוק על דרך הפשרה לפי סעיף 79א' לחוק בתי המשפט [נוסח משולב] התשמ"ד – 1984, בגבולות בין דחיית התביעה לבין פסיקת סך 10,000 ₪ לטובת התובעת.

2. בקצירת האומר, לטענת התובעת, פנתה היא אל הנתבעת לקבלת טיפולי הסרת שיער בלייזר, היא עברה שני טיפולים שהראשון בהם היה מוצלח ואילו לאחר בעת הטיפול השני ולחאריו, ובשל טיפול רשלני נגרמו לתובעת כוויות, כאבים, היפרפגמנציה. לטענת התובעת, נזקקה לטיפולים רפואיים אצל רופאי עור אשר טיפלו בכוויות וברגישות באזור הרגליים. התובעת דורשת להשיב לה סך 1,417 ₪, סכום ששולם על ידה לנתבעת ולא הושב לה, הוצאות רפואיות והוצאות נסיעה בסך 2,000 ₪, הפסד השתכרות בסך 1,500 ₪ וכאב וסבל.

3. מאידך גיסא, כופרת הנתבעת בטענות התובעת והיא טוענת כי ננקטו אמצעי הזהירות המקובלים והסבירים, ללא כל סטייה מהפרקטיקה המקובלת וכי ככל שנגרם לתובעת נזק, הרי שמקורו אינו בטיפול שעברה. הנתבעת טוענת כי התובעת הסכימה לטיפול, הוסברו לה כל הסיכונים הכרוכים בטיפול בטרם בוצע הטיפול בוצע טיפול ניסיוני, התובעת חתמה על שאלון בריאות, טופס הצהרת בריאות ועל הסכם לפיו הסכימה לקבלת הטיפול. לטענת הנתבעת הטיפול לא היה רשלני כטענת התובעת ובכל מקרה, התובעת סירבה להיבדק ע" י רופא מטעם הנתבעת. כמו כן, כפרה הנתבעת בכל הנזקים הנטענים ע"י התובעת .

4. עיינתי בכתבי הטענות ולאחר ששקלתי טענות הצדדים, אני מחייב את הנתבעת לשלם לתובעת סך 7,000 ₪ בתוספת שכ"ט עו"ד בשיעור 15% (כולל מע"מ) והוצאות משפט בסך 400 ₪. הסכומים הנ"ל ישולמו תוך 30 ימים מהיום, שאם לא כן יישאו הפרשי הצמדה וריבית החל מהיום ועד התשלום המלא בפועל.

ניתן היום, כ"ה אדר תשע"ג, 07 מרץ 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: ענבל נוח
נתבע: נאטורמדיק 54 בע"מ
שופט :
עורכי דין: