ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עירית נהריה נגד רשות ניקוז גליל מערבי מס' תאגיד 501800049 :


בפני כבוד השופט דר' מנחם רניאל

מבקשים

רשות ניקוז גליל מערבי מס' תאגיד 501800049

נגד

משיבים

עירית נהריה

החלטה

רשות הניקוז טוענת שלא הבנתי נכון את הודעתה, כאשר נתתי החלטתי מיום 3.3.13, ואין היא מסכימה לקבלת הערעור וביטול החלטת בית המשפט קמא. לדבריה, התוצאה של נכונותה למסור את המסמכים המבוקשים צריכה להיות אישור של החלטת בית המשפט שקבעה שאין למסור את המסמכים. אני מבטל איפוא את החלטתי מיום 3.3.13.

אדון בבקשה לרשות ערעור , ואם אחליט לקבלה, תבוטל ההחלטה ותחוייב רשות הניקוז בהוצאות המשפט, והיפוכו של דבר אם אחליט לדחות את הבקשה לרשות ערעור.

בהחלטתי מיום 5.2.13 קבעתי את המועד שעד אליו על רשות הניקוז להגיש תשובתה. רשות הניקוז השיבה תשובתה, בהודעה שהגישה ביום האחרון, ביום 3.3.13. עתה מסתבר שהיא מבקשת זמן נוסף להגיש תשובתה, מבלי שינתן טעם של ממש לכך שתשובתה לא הוגשה, כטענתה, עד המועד שקבעתי כחודש לפני כן. אין הצדקה לכך . ככל שהמסמך שהגישה רשות הניקוז ביום 3.3.13 אינו תשובתה לבקשה לרשות ערעור, הרי שלא הגישה תשובה לבקשה, ללא שום נימוק המצדיק זאת.

דין הוא שתתקבל הבקשה בהעדר תגובה לה, בין אם ההודעה אינה תשובה לבקשה, ובין משום שההודעה אינה כוללת תשובה עניינית לבקשה. למרות זאת, אאפשר לרשות הניקוז להגיש תשובה נוספת תוך זמן קצר, בכפוף לתשלום הוצאות שאחשב בהחלטה.
ניתנת הזדמנות לרשות הניקוז להגיש תשובתה לבקשה לרשות ערעור וכן התייחסותה לפי החלטתי מיום 5.2.13, עד יום 11.3.13. לאחר מכן תינתן החלטה בבקשה ו/או בערעור .

ניתנה היום, כ"ה אדר תשע"ג, 07 מרץ 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: עירית נהריה
נתבע: רשות ניקוז גליל מערבי מס' תאגיד 501800049
שופט :
עורכי דין: