ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מעיין טורס בע"מ נגד מועצה מקומית כעביה טבאש חג'אג'רה :

בפני כבוד השופטת עירית הוד
התובעים
1. מעיין טורס בע"מ

2. יוסף כעביה

נגד

הנתבעת
מועצה מקומית כעביה טבאש חג'אג'רה

החלטה

לפני בקשה לדחיית מועד דיון שנקבע לשמיעת הוכחות לפני למעלה משנה.

הסיבה לדחייה נעוצה בעובדה, כי למרות החלטת בית משפט מיום 9.2.12 לפיה על התובעים להגיש תצהירי עדות ראשית מטעמם בתוך 60 ימים ממועד ההחלטה, הגישו התובעים תצהירים מטעמם רק ביום 5.2.13. היינו עסקינן באיחור בלתי סביר של כ- 10 חודשים מהמועד בו היה עליהם להגיש תצהירים מטעמם וזאת עשו אף מבלי שטרחו להגיש בקשה להארכת מועד להגשת תצהירים. יתרה מזאת, לא מצאתי בהודעה שצורפה לתצהירים כל נימוק המצדיק את האיחור הרב בהגשת התצהירים וזאת כאמור מבלי שנעשתה כל פניה לבית משפט. ניהול משא ומתן אינו מצדיק איחור כה בלתי סביר.

פועל יוצא מהגשת התצהירים באיחור כה רב, שהנתבעת שאף לה ניתנו 60 ימים להגשת תצהירים מטעמה ממועד קבלת תצהירי התובעים לא תוכל להגיש תצהירים מטעמה עד מועד הדיון הקבוע ביום 18.3.13 ועל כן כבר כעת ברי, כי לא ניתן יהיה לקיים את הדיון רק בשל מחדלם של התובעים להגיש תצהירים במועד. בשל כך אף היום מגישה הנתבעת בקשה לדחיית מועד דיון וקביעת מועד הוכחות נוסף.

לא מצאתי כל הצדקה לשריין לתיק זה שני מועדי הוכחות על חשבון תיקים אחרים שממתינים לתורם להישמע רק בשל העובדה שהתובעים לא פעלו על פי לוחות הזמנים שקבע בית משפט.

לאור עובדה זו ולאחר שהיום מבוקש לקבוע מועד נוסף לשמיעת הוכחות לאור מחדלם של התובעים ולאחר שהתובעים פעלו שלא על פי החלטת בית משפט, מצאתי להורות על מחיקת התביעה.

בנסיבות לא מצאתי ליתן צו להוצאות.

הדיון הקבוע מבוטל. ניתן לסגור את התיק.

המזכירות תמציא לצדדים.

ניתנה היום, כ"ד אדר תשע"ג, 06 מרץ 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: מעיין טורס בע"מ
נתבע: מועצה מקומית כעביה טבאש חג'אג'רה
שופט :
עורכי דין: