ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ידיעות אינטרנט נגד גב' אפרת קילשטוק-הממונה על חופש המידע במשרד התחבורה :

בפני כבוד השופט עודד שחם

עותרים

ידיעות אינטרנט

נגד

משיבים

  1. גב' אפרת קילשטוק-הממונה על חופש המידע במשרד התחבורה
  2. מדינת ישראל-משרד התחבורה יחידת התביעות הארצית
  3. פרופ' ירון זליכה-יו"ר הוועדה הציבורית להגברת התחרותיות בענף הרכב

החלטה

1. דיון בעתירה יתקיים בפניי ביום 2.5.13 שעה 9:30. ככל שבאי כוח הצדדים לא יודיעו אחרת עד ליום 28.2.13, אצא מן ההנחה כי המועד האמור מתאים ליומנם.

2. כתב תשובה, בצירוף תצהיר לאימות העובדות המצוינות בו, יוגש על-ידי המשיבים עד ליום 11.4.13.

3. על ב"כ העותר/ים להמציא את מלוא כתבי בית הדין, בצירוף החלטתי זו, לידי המשיבים, תוך שני ימי עבודה. אישור מסירה יישמר בידי ב"כ העותר ויוצג לבית המשפט במידה ויתבקש לעשות כן.

4. בקשות להארכת מועד לנקיטת הליך או ביצוע פעולות שנקבעו על ידי בית המשפט יוגשו בצירוף עמדת הצד שכנגד או הסבר מדוע לא ניתן היה להשיג עמדה זו.

5. בקשות לדחיית מועדי דיון שנקבעו וייקבעו בתיק זה, אם יוגשו, ייעשו בהתאם להוראת נוהל 1-10 (טיפול בבקשות לדחיית מועדי דיון), או (לפי העניין) להוראת נוהל 2-10 (טיפול בבקשות לדחיית מועד מטעמים הקשורים בקיום דיון באותו מועד לפני שופט אחר), אשר יצאו מלפני נשיאת בית המשפט העליון. בקשות שלא יוגשו באמצעות הטפסים שצורפו להוראות נוהל אלו, או בקשות שלא צורפו להן האישורים הנדרשים, או שנשמטו מהן פרטים רלבנטיים – יכול ויידחו מטעם זה בלבד. ניתן לעיין בהוראות הנוהל באתר האינטרנט של הרשות השופטת או במזכירות בית המשפט.

6. עיון לשם מעקב אחר הגשת כתב תשובה ביום 18.4.13.

ניתנה היום, ד' אדר תשע"ג, 14 פברואר 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: ידיעות אינטרנט
נתבע: גב' אפרת קילשטוק-הממונה על חופש המידע במשרד התחבורה
שופט :
עורכי דין: