ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ש.ש. מימד בע"מ נגד זכי הלון :

בפני כבוד הסגן נשיא יעקב וגנר

תובעת

ש.ש. מימד בע"מ

נגד

נתבע

זכי הלון

פסק דין

1. התובעת השכירה לנתבעת מכונת צילום המתוארת בכתב התביעה, וכן התקשרה עמה בביטוח שירות למכונה על פי הסכם מיום 13/07/2010 וכל זאת בתמורה כוללת עבור השכירות ועבור השירות של 20,000 פעימות מונה בחודש כפול 3 אגורות לצילום בתוספת מע"מ.

2. לפי הנטען בכתב התביעה כבר מלכתחילה היו הפרות של ההסכם הנ"ל ע"י הנתבע אשר לא שילם את החשבוניות בזמן ונותר חייב כספים לתובעת.

3. הנתבע איננו כופר בעצם ההתקשרות עם התובעת, לטענתו המכונה שסופקה לו לא עמדה בעומס ולמעשה בחלוף כחודש ימים קרסה והצילומים יצאו עם כתמים. למעשה, לאחר חודש ימים נלקחה מכונת הצילום ממנו לתיקון ולא הוחזרה. הנתבע גם מכחיש את כל יתר הטענות שמועלות על פי כרטסת הנהלת החשבונות ביחס אליו.

4. הצדדים הסכימו כי יינתן פסק דין עפ"י סעיף 79א' לחוק בתי המשפט (נוסח משולב), התשמ"ד-1984 וזאת לאחר הגשת הסיכומים והמסמכים מטעם כל אחד מהם.

5. לאחר ששקלתי את מכלול טענות הצדדים ועיינתי במסמכים ובתצהירים, בשים לב לעובדה כי מכונת הצילום נשוא ההסכם נמסרה לתובעת על פי בקשת הנתבע, לתיקון, אולם, הוא סירב לקבלה חזרה, וכן בשים לב ללאפשרות כי יש בכך משום הפרת הסכם השכירות וזאת בנוסף לעובדות שלא נסתרו כי נותר חוב (על פי החשבוניות שצורפו), הנני פוסק לתובעת את הסך של 20,000 ₪ להיום .

6. אשר על כן אני מחייב את הנתבע לשלם לתובעת את הסך של 20,000 ₪, לסכום יתווסף שכ"ט עו"ד בסך של 2 ,000 ₪ בצירוף מע"מ. הסכומים ישולמו תוך 30 יום שאם לא כן יישאו ריבית והפרשי הצמדה כחוק מהיום ועל התשלום המלא בפועל.

המזכירות תמציא את פסק הדין לצדדים.

ניתנה היום, ל' שבט תשע"ג, 10 פברואר 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: ש.ש. מימד בע"מ
נתבע: זכי הלון
שופט :
עורכי דין: