ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מועין בדארנה נגד משרד החינוך :

בפני כבוד השופט עודד שחם

עותרים

  1. מועין בדארנה
  2. עולא נסאר
  3. מחמוד עיאדאת
  4. מכללת א-שורוק בע"מ

נגד

משיבים

משרד החינוך

החלטה

1. בהמשך לטענות המועלות על ידי העותרים, בתשובה לתגובה המקדמית, ובלא שבשלב זה אני מכריע בטענות אלה, או בטענות שבתגובה המקדמית, נקבע בזה כי דיון בעתירה יתקיים בפניי ביום 7.3.13 שעה 13:00. לעניין זה נקבע מועד מוקדם יחסית, בהתחשב בתכנית העבודה של בית המשפט, ובבקשת העותרים. ככל שבאי כוח הצדדים לא יודיעו אחרת עד ליום 7.2.13 אצא מן ההנחה כי המועד האמור מתאים ליומנם.

2. כתב תשובה, בצירוף תצהיר לאימות העובדות המצוינות בו, יוגש על-ידי המשיבים עד ליום 14.2.13.

3. על ב"כ העותר/ים להמציא את מלוא כתבי בית הדין, בצירוף החלטתי זו, לידי המשיבים, תוך שני ימי עבודה. אישור מסירה יישמר בידי ב"כ העותר ויוצג לבית המשפט במידה ויתבקש לעשות כן.

4. בקשות להארכת מועד לנקיטת הליך או ביצוע פעולות שנקבעו על ידי בית המשפט יוגשו בצירוף עמדת הצד שכנגד או הסבר מדוע לא ניתן היה להשיג עמדה זו.

5. בקשות לדחיית מועדי דיון שנקבעו וייקבעו בתיק זה, אם יוגשו, ייעשו בהתאם להוראת נוהל 1-10 (טיפול בבקשות לדחיית מועדי דיון), או (לפי העניין) להוראת נוהל 2-10 (טיפול בבקשות לדחיית מועד מטעמים הקשורים בקיום דיון באותו מועד לפני שופט אחר), אשר יצאו מלפני נשיאת בית המשפט העליון. בקשות שלא יוגשו באמצעות הטפסים שצורפו להוראות נוהל אלו, או בקשות שלא צורפו להן האישורים הנדרשים, או שנשמטו מהן פרטים רלבנטיים – יכול ויידחו מטעם זה בלבד. ניתן לעיין בהוראות הנוהל באתר האינטרנט של הרשות השופטת או במזכירות בית המשפט.

6. עיון לשם מעקב אחר הגשת כתב תשובה ביום 21.2.13.

ניתנה היום, י"ג שבט תשע"ג, 24 ינואר 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: מועין בדארנה
נתבע: משרד החינוך
שופט :
עורכי דין: