ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד אייל חתוכה :

בפני כבוד השופט אברהם טננבוים
המבקש
אייל חתוכה

נגד

המשיבה
מדינת ישראל


נוכחים:

ב"כ המבקש עו"ד יהונתן שניאור

ב"כ המבקשת עו"ד עטייה דמוני

בית המשפט מעיין בחומר הראיות.

פרוטוקול

ב"כ המבקש: מבקש לטעון שתי טענות, לעניין ראיות לכאורה, התיק זה הינו תיק הזוי, המבקש מואשם ב180 קמ"ש משמעות 50 מטר לשנייה, לציין שהשוטר אוכף שהוא יושב במושב הנהג, מבחין ברכב, ורואה טווח קליטה מ285 מטר, הוא עוצר את הרכב במקום ההפעלה, נניח שלוקח לו 3-4 שניות עד שיוצא לכביש. אם עובר 50 מטר בשניה עד שהשוטר יוצא לוקחות 3-4 שניות, או שהוא נוסע אחריו שלא מספיק לעצור או שנעצר אחריו 100-200 מטר.

בית המשפט מעיין בחומר הראיות.

ב"כ המבקש: בדיקה עצמית תקינה, גם בדיקת תצוגה תקינה , בדיקת טיעון כוונות לא יודעים אם היא תקינה כתוב שהוא עשה אותה אבל לא יודעים מה התוצאה שלה, למה כתב על תצוגת שהיא תקינה.

ב"כ המשיבה : נוהג משנת 1991, לחובתו 23 הרשעות קודמות מהן 6 דומות והאחרונה שבהן משנת 2012 , מגיש לבית המשפט.

ב"כ המבקש: כל העבירות של הנאשם למעט משנת 1996 הן עבירות מסוג ברירות קנס.

בית המשפט מעיין בהרשעותיו של המבקש, למבקש 8 הרשעות בגין מהירות.

ב"כ המבקש: כבוד השופט קפח בבית המשפט המחוזי ביטל פסילה מנהלית בשל הפגם קל וחומר פסילה עד תום הליכים, וכך נקבע בבית המשפט המחוזי בבאר שבע, בעקבות העניין הזה הוגשו טפסים חדשים שבהן השוטר רושם תקינות, במקרה הזה השוטר לא מציין את העמוד שביצע את בדיקת התיאום, המבקש בן 38 הודה שנהג במהירות אבל לא במהירות הזאת, הוא מהנדס מכונות, גר בקרית גת, גרוש, השאלה שהתביעה צריכה לשאול הם יש חשש שהבן אדם מסכן את הציבור, פסול מיום שהובא מיום 18.12.2012 . יש הקראה בתאריך 14.2.2013 אצל כבוד השופטת קסלסי. התיק נדחה ל14.2.2013 לא היה בידנו ראיות, מבקש שבית המשפט יקצוב לכמה חודשים, לא מדובר בתיק קטלני, ובתיק שכרות שנייה, יש חוסר איזון . בשכרות שניה לא הייתי בא וטוען , מדובר במהירות , גם אם מצליחים לבסס את המהירות.

הפסקה
לאחר ההפסקה

ב"כ המשיבה : לאחר שיחה עם ראש ענף מדור מדיניותנו בעבירות אלו לדרוש בנוסף לכל פסילה עונש של מאסר, נציין שמדובר בעבירה תשיעית במספר, הנוהג משנת 1991, מהירות מופרזת. אכן שוחחתי עם ב"כ המבקש והייתה אפשרות להסכמה , אך אינני יכול לחרוג מהמדיניות הקיימת.

ב"כ המבקש: סברתי שניתן לסיים זאת ב – 8 חודשי פסילה או ב – 3 חודשי פסילה ו250 שעות של"צ.

ב"כ המבקש: מגיש לבית המשפט פסקי דין.


החלטה

החלטה תשלח לצדדים תוך 30 יום, המבקש פסול עד להחלטה אחרת.

תיק המשטרה נלקח על ידי בית המשפט.

ניתנה והודעה היום י"ב שבט תשע"ג, 23/01/2013 במעמד הנוכחים.

אברהם טננבוים, שופט


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: אייל חתוכה
שופט :
עורכי דין: