ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עירית נתניה נגד גיא שושן :

בפני כבוד השופטת בדימוס ריבי צוק
המאשימה
עירית נתניה

נגד

הנאשמים
גיא שושן


נוכחים:
ב"כ המאשימה עוה"ד בועז שמעוני
הנאשם בעצמו

פרוטוקול

הנאשם:
התחלתי לעבוד בחברת הוט ב-25.8.10 את הרכב הנ"ל קיבלתי אך ורק ב-17.9.10.
העבירה על פי כתב האישום נעברה ב-5.9.10 באותו זמן הרכב לא היה בחזקתי או בשליטתי.

ב"כ המאשימה:
הרכב הוא בבעלות חב' אלדן, חב' אלדן הגישה בקשה להסבת הדוח בצירוף תצהיר מאומת על ידי עורך דין והסכם השכרת הרכב שבין אלדן לבין הנאשם ולפיו הרכב נשוא העבירה היה בחזקתו מ-27.12.09 עד 2.12.10.
למען היעילות אבקש שהנאשם יצלם את כל החומר, אני אבדוק את הדברים.

הנאשם:
יש ברשותי טופס 106 המתייחס לתקופת העסקתי בהוט. ניתן לראות משם שתחילת תקופת העסקה היתה ב-26.8.10 או 25.8.10. יש ברשותי את חוזה העסקה. על פיו אני אמור להיות בהכשרה של שבועיים ורק אחר כך לקבל את הרכב. בפועל זה לקח יותר זמן בגלל שהיו חגים. אבקש לציין כי החלפתי אדם שגר פה באזור. העבירות נעברו כנראה על ידו, שמו ג'ברון משהו כזה.
אני במקור מקרית מוצקין. כיום סטודנט בכרמיאל. במועד בו נרשם הדוח הרכב טרם היה ברשותי. בנוסף על הדוח הזה קבלתי שני דוחות נוספים. אחד מעירית נתניה ושני מעיריית חיפה, שלחתי בקשות לביטול שאני מסביר שהרכב הגיע לרשותי במועד מאוחר יותר. הדוחות בוטלו. אולם הטרחה הכרוכה בכך עצומה. ניסיתי אין ספור פעמים לדבר עם הוט וגם עם אלדן. באלדן נאמר לי שיש להם תאריך של פתיחת החוזה עם קודמי בשם ג'ברין אך אין להם מסמך בדבר סיום ההתקשרות איתו. לפי טענתם עניין זה הוא משהו פנימי של הוט.
אבי נסע להוט בניסיון להסביר לקצין הרכב את העובדות, הנסיון לא עלה יפה.
ברשותי בנוסף טופס 106 של מעסיק קודם ממנו ניתן ללמוד שאכן לא עבדתי בהוט אלא מהתאריך העולה מהמסמכים שהצגתי. וכן תלושי שכר בהם ניתן לראות שהחזקת הרכב שלי התחילה בחודש 17.9.10 שעה שהדוח המדובר הוא מיום 5.9.10.

ב"כ המאשימה:
אבקש לקבוע התיק לתזכורת תביעה בלבד לצורך בדיקת טענות הנאשם.
אני שומע את הטענות כעת לראשונה.

הנאשם:
אם המאשימה תבקש לבטל את כתב האישום כי אז נתונה הסכמתי לכך על אף שהשבתי לכתב האישום. אם המאשימה תבקש להמשיך בהליכים כי אז אבקש כי התיק יקבע לשמיעת ראיות ללא צורך בהקראה נוספת.

החלטה
נקבע לתזכורת תביעה בלבד ליום 24.2.13. אין צורך בהתייצבות של הנאשם במועד זה.

הוסבר לנאשם כי היה ויוזמן לדיון נוסף ולא יתייצב כי אז ניתן יהיה לדונו שלא בפניו, לרבות הטלתו של עונש מאסר מותנה או הטלתם של ימי מאסר חלף קנס שלא ישולם, וכן ניתן יהיה להוציא כנגדו צו הבאה.

ניתנה והודעה היום ב' שבט תשע"ג, 13/01/2013 במעמד הנוכחים.

ריבי צוק, שופטת בדימוס


מעורבים
תובע: עירית נתניה
נתבע: גיא שושן
שופט :
עורכי דין: