ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עירית נתניה נגד עידן בוארון :

בפני כבוד השופטת בדימוס ריבי צוק
המאשימה
עירית נתניה

נגד

הנאשם
עידן בוארון


נוכחים:
ב"כ המאשימה עוה"ד בועז שמעוני
אין התייצבות לנאשם

פרוטוקול

ב"כ המאשימה:
כנגד הנאשם הוגשו 6 כתבי אישום בגין חניה באותו מקום. דיון הקראה בתיקים הנ"ל התקיים במאוחד ביום 26.9.12 ונרשם בח"נ 31499-05-12. הנאשם הורשע ב-4 מכתבי האישום והשניים הנוספים נקבעו לדיון להיום. מועד הדיון נקבע בדיון ההקראה, במעמד הנאשם. ניסינו ליצור עם הנאשם קשר טלפוני על מנת לנסות להגיע לעסקת טיעון כוללת ולחסוך מזמנו של בית המשפט כולל השארת הודעה בתא הטלפוני של הנאשם. הנאשם לא חזר אלינו, וגם לא התייצב לדיון.
הדיון קבוע לשעה 10:00 והשעה כעת 11:40. אבקש לשחרר את ע"ת שממתין פה משעה 09:30. שנית אבקש לדון את הנאשם שלא בפניו.


החלטה והכרעת דין

עד התביעה משוחרר בזאת.

משהנאשם לא התייצב לדיון רואים אותו כמי שחזר בו מכפירתו ומודה בעובדות כתב האישום ולפיכך אני מרשיעה את הנאשם בעבירות המיוחסות לו על פי כתב האישום שבכותרת וכן בעובדות כתב האישום בתיק 32021-05-12, שתי עבירות על סעיף 5א לחוק העזר לנתניה (העמדת רכב וחנייתו) תשכ"ה – 1965.

ניתנה והודעה היום כ"ח טבת תשע"ג, 10/01/2013 במעמד הנוכחים.

ריבי צוק, שופטת בדימוס

ב"כ המאשימה:
אני מקבל את הצעת בית המשפט כי תינתן לנאשם הזדמנות לטעון לעניין העונש בדיון הקבוע ליום 20.1.13 לצורך טיעון בעונש וכתבי האישום בהם הודה הנאשם מראש. היה והנאשם לא יתייצב לדיון הנ"ל ניתן יהיה לגזור את דינו בגין התיקים נשוא פרוטוקול דיון זה באותו המועד.


החלטה

נדחה לטיעונים לעונש ליום 20.1.13 שעה 10:00.

הנאשם הוזמן לאותו המועד לטיעונים לעונש בתיקים אחרים התלויים ועומדים כנגדו. היה ולא יתייצב לדיון במועד כאמור, כי אז ינתן כנגד הנאשם גזר דין בהעדר התייצבות גם בתיקים נשוא פרוטוקול דיון זה.

ניתנה והודעה היום כ"ח טבת תשע"ג, 10/01/2013 במעמד הנוכחים.

ריבי צוק, שופטת בדימוס


מעורבים
תובע: עירית נתניה
נתבע: עידן בוארון
שופט :
עורכי דין: