ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין נגד מכללת השף :

בפני כבוד השופט ירון בשן

תובע

דוד בן צבי

נגד

נתבעים

  1. מכללת השף
  2. הדס הכשרות מקצועיות בע"מ
  3. הראל חברה לביטוח בע"מ

נגד

צדדי ג'

1. תומר קבאז ניסים
2.הפניקס חברה לביטוח בע"מ

החלטה

התובע תמך את תביעתו בחוו"ד מומחה, אשר העריך שיש לו נכות נוירולוגית זמנית לתקופה של חצי שנה – ולא התיימר לקבוע לו נכות קבוע ה. הנתבעים הגישו חוו"ד מומחה אשר העריך שלא נותרה לתובע נכות נוירולוגית קבועה. התובע מבקש למנות מומחה מטעם בית-המשפט, אולם, לאחר עיון בחוות-הדעת נראה שהמחלוקת בין המומחים קטנה למדי וכלל אין בפני בית-המשפט חוות-דעת הגורסת שלתובע נותרה נכות קבועה. בנסיבות כאלה, נראה שמינוי מומחה מטעם בית-המשפט יהיה כרוך בבזבוז כספם של הצדדים ואינו נחוץ.

הצדדים יגישו ראיותיהם בכתב כדלקמן:
התובע עד ליום 15.12.12, הנתבעים עד ליום 15.1.13, צדדי ג' עד ליום 15.2.13.
הראיות יכללו: תצהירים, חוות דעת, תעודות עובד ציבור ותיק מוצגים מסומן באופן המאפשר זיהוי אינדיבידואלי של כל מסמך ומסמך. ראיה שלא תוגש בדרך זו, לא תוגש בכלל.
צד המעוניין להגיש ראיה אשר אינה נמצאת בידיו, במועד זה, או מבקש לעכב הגשתה של ראיה (כגון: עדות חוקר) יציין זאת במפורש בעת הגשת ראיותיו, יגיש באותו מעמד בקשה ספציפית הנחוצה לעניין ויציג לעיון בית-המשפט בישיבתו הקרובה את המסמכים הנחוצים להכרעה בבקשה.
רצה בעל דין להתנגד להגשת ראיה שהוגשה על ידי הצד שכנגד, יגיש את התנגדותו בכתב לבית המשפט, בתוך 7 ימים ממועד קבלתה. ההתנגדות תבורר בישיבת קד"מ מאוחרת יותר. התנגדות שלא תוגש בדרך זו, לא תוגש בכלל.
לקד"מ ביום 3.3.13 שעה 9:30 .

ניתנה היום, א' כסלו תשע"ג, 15 נובמבר 2012, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: ואח'
נתבע: מכללת השף
שופט :
עורכי דין: