ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין סקוביץ אינה נגד בטוח לאומי-סניף :

3


בתי המשפט

בית הדין האזורי לעבודה

ב ב א ר - ש בע

בל 001413/08

בפני:

כב' השופטת יהודית גלטנר-הופמן

סגנית נשיא

04/12/2008

בעניין:

סקוביץ אינה

ע"י ב"כ עו"ד

ד"ר חמוד חליל

המערערת

נ ג ד

בטוח לאומי-סניף באר שבע

ע"י ב"כ עו"ד

אילנית גדקר-אהרוני

המשיב

החלטה

1. המערערת הגישה בקשה לעכב ההליכים בתיק הנוכחי ולדחות את מועד הגשת הסיכומים מטעם הצדדים, על מנת לאפשר לבא כוחה להעביר את תיקה הרפואי מהלשכה המשפטית של המל"ל אל לשכת הוועדות הרפואיות, כדי שתינתן החלטה בתביעת התובע להחמרת מצב המתנהלת במקביל לשמיעת הערעור הנוכחי.

2. המשיב לא התנגד באופן עקרוני לבקשת העיכוב, והשאיר ההחלטה לשיקול דעת בית הדין.

3. המערערת מפרטת בבקשת העיכוב כי במקביל לדיון בבית דין זה בערעור על החלטת הוועדה הרפואית מיום 16/1/08 הגישה תביעה להחמרת מצב ולפיכך הועבר התיק מהלשכה המשפטית ללשכות הוועדות הרפואיות על מנת שזאת תקבע אחוזי נכות וחברי הוועדה אינם יכולים לסכם סופית את הנכויות כי התיק הועבר ללשכה המשפטית לשם דיון בערעור החוזר.

4. טוענת המערערת מחד, משלא נקבעה לה נכות סופית על ידי הוועדה הרפואית לעררים מיום 16/1/08 היא אינה זכאית לתשלום. מאידך טוענת, כי לא זומנה לוועדה רפואית על ידי המשיב בסוף תקופת הנכות הזמנית (5/11/07) שפסקה לה הוועדה מיום 16/1/08ולפיכך אינה מקבלת כל תמיכה כלכלית וחייבת ללוות כספים למחייתה.

5. בתיק הנוכחי נקבע על יד כב' הרשם כי הצדדים יגישו סיכום טענותיהם עד למחצית חודש דצמבר (החלטה מיום 11/11/08) ובקשת העיכוב, לרבות הבקשה לדחיית הסיכומים הוגשה על ידי המערערת עוד ב-2/11/08, אולם המערערת לא ציינה את מספר התיק הנכון בכתבי טענותיה ולמרות מספר החלטות של בית דין זה כי בית הדין סיים את מלאכתו (בתיק בל 1742/07) המשיכה המערערת להגיש בקשות לעיון מחדש שנידחו.

6. רק היום הובא בפני התיק הנוכחי שציין ב"כ המערערת בבקשתו והתנצל על הטרחה ומקריאת נימוקי המערערת ועל פי בקשתה, הנני מעכבת את הגשת הסיכומים בערעור הנוכחי מהטעמים שפירטה המערערת בבקשתה.

7. לפיכך, הצדדים פטורים מהגשת סיכומים עד שיודיע ב"כ המערערת כי ניתנה החלטה על ידי הוועדות הרפואיות בתביעת המערערת להכיר בהחמרת מצבה.

8. המזכירות תרשום התיק לעיון כעבור 30 יום מהיום.

9. המזכירות תמציא ההחלטה לצדדים באמצעות הפקסימליה.

ניתנה היום 04 בדצמבר, 2008 (ז' בכסלו תשס"ט) בהעדר הצדדים.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­___________________

י. גלטנר-הופמן, שופטת

סגנית נשיא

קלדנית: רות רחמים.