ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין טלקום בע"מ נגד יוסף שרף :

בפני כבוד השופט רונן אילן

תובעת

012 סמייל טלקום בע"מ

נגד

נתבע

יוסף שרף

פסק דין

התובעת הגישה תובענה כספית כנגד הנתבע בסך של 1,207 ₪, בטענה לחוב אשר מקורו שירותי תקשורת , שיחות לחו"ל ואינטרנט, אשר ניתנו לנתבע.
בדיון שהתקיים בפני הושג בין הצדדים הסדר, כמפורט בפרוטוקול הדיון, על פיו, בין השאר, הסמיכוני הצדדים לפסוק בתובענה ובסכסוך על דרך הפשרה ועל פי שיקול דעתי, ללא הנמקה, בהתאם לסמכות הנתונה לבית המשפט על פי סעיף 79א לחוק בתי המשפט [נוסח משולב], התשמ"ד-1984.
ראוי לציין כי מטיעוני הצדדים בפני מסתבר כי הנתבע אכן צרך בתקופה נשוא התביעה את שירותי התובעת, כולל חיבור לאינטרנט וביצוע שיחות לחו"ל, אך לשיטתו הסכום שהתחייב לשלם בגין השיחות לחו"ל נמוך בהרבה מזה אשר חישב התובעת. אף לפי שיטת הנתבע איפוא, עומד לחובתו חיוב בגין נשוא התביעה. מאידך, מסתבר כי הנתבע פנה לתובעת בכתב ופירט את טיעוניו אולם תגובה מפורטת וכתובה לא הוצגה בפני. למותר מלציין עד כמה מטריד מצב שכזה הוא, מצב בו צרכן מעלה טענות בכתב אך אלו כלל לא נענות. אלו, כמובן, מספר דגשים בלבד ואין בכך כדי להביע התעלמות מיתר הטענות.
לפיכך, על סמך כל החומר שלפני, תוך שאני נותן משקל להסכמה בין הצדדים, ותוך שאני לוקח בחשבון את טענותיהם ההדדיות של הצדדים, אני פוסק כי על הנתבע לשלם לתובעת את הסכום של 250 ₪, וזאת לסילוק סופי ומוחלט של התביעה נשוא תיק זה.
סכום זה ישולם בתוך 30 יום מיום מסירת פסק הדין שאם לא כן יתווספו לו הפרשי הצמדה וריבית כחוק מיום מתן פסק דין זה ועד לתשלום בפועל.
ניתן היום, כ"ו חשון תשע"ג, 11 נובמבר 2012, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: טלקום בע"מ
נתבע: יוסף שרף
שופט :
עורכי דין: