ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עמוס וסרמן נגד עיריית גבעתיים :

עע"ם 9727/07 - ג'

המערער:
עמוס וסרמן

נ ג ד

המשיבים:
1. עיריית גבעתיים

2. קובי ילוביץ' - מנכ''ל מזכיר והממונה על ישום חוק חופש במידע בעיריית גבעתיים

3. עוזי שחורי - מנהל הארנונה סגן הגזבר והממונה על הכנסות עיריית גבעתיים

הודעה בדבר כוונה להגשת בקשה לפסלות כבוד הרשמת גאולה לוין

בבית המשפט העליון בירושלים

החלטה

1. המערער מבקש את פסילתי מלישב בדין בהליך שבכותרת. בקשת הפסלות נעוצה בהחלטות שניתנו על ידי בהליך אחר בעניינו של המערער – ע"א 7475/07. אותו הליך נסוב על ערעור פסלות שהגיש המערער על מותב בית המשפט המחוזי בתל-אביב-יפו. לפניי התבררה בקשה לפטור מתשלום אגרה ומהפקדת ערבון. הבקשה לא התקבלה במלואה, בשל העדר סיכויים טובים להליך. על ההחלטה הגיש המערער ערעור (בש"א 8329/07). בקשת הפסלות מושתתת על הטענה כי בהחלטתי בע"א 7475/07 נפלו טעויות וכי ההחלטה שתינתן על ידי בבקשת המערער לפטור מאגרה וערבון בהליך שבכותרת הינה צפויה מראש וכך גם הצורך בהגשת ערעור עליה.

2. דין הבקשה לפסילתי להידחות. המערער לא הצביע על כל חשש למשוא פנים המחייב פסילה מלישב בדין. עצם העובדה כי בהליך אחר נדחתה (חלקית) בקשת המערער לפטור מאגרה וערבון, אין בה כדי להקים חשש למשוא פנים. אותה החלטה ניתנה לגוף העניין והדרך להשיג עליה הינה בערעור על החלטת רשם, כפי שגם נעשה באותו עניין. ככל שנפלו בהחלטתי טעויות, הן תתבררנה בערעור, אך אין הדבר מקים עילת פסלות. מכל מקום, אין באותה החלטה משום "נעילת דעתי" לגבי הליכים אחרים של המערער הבאים לפניי.

הבקשה לפסילתי נדחית איפוא. לבקשת המערער, אשר הודיע על כוונתו לערער על החלטת הפסלות ככל שעמדתו לא תתקבל, יופסק הדיון עד להחלטה בערעור, ככל שיוגש.

ניתנה היום, כ"ג בכסלו תשס"ח (3.12.2007).

גאולה לוין

ר ש מ ת


מעורבים
תובע: עמוס וסרמן
נתבע: עיריית גבעתיים
שופט :
עורכי דין: