ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין רבקה ישעיהו נגד אלישבע זלביץ :

בר"ם 6232/12

המבקשת:
רבקה ישעיהו

נ ג ד

המשיבים 10-1:
אלישבע זלביץ ואח'

המשיבה 11:
עיריית בני ברק

המשיבים 13-12:
משרד החינוך ואח'

בקשת רשות ערעור על החלטת בית המשפט המחוזי בתל אביב-יפו בשבתו כבית משפט לעניינים מינהליים (כבוד השופט ק' ורדי) בתיק עת"מ 2008/12 מיום 22.8.2012

בבית המשפט העליון

החלטה

המבקשת, באמצעות הוריה ואפוטרופסיה הטבעיים, הגישה לבית המשפט לעניינים מינהליים בתל אביב-יפו עתירה להורות לעיריית בני ברק לפרסם את שיבוצה בבית הספר היסודי "בית יעקב שיכון ג'", שם לומדות אחיותיה. העתירה הוגשה מאחר שנכון למועד הגשתה (ביום 13.8.2012), העירייה טרם פרסמה את השיבוץ, ועקב חששה של המבקשת כי תשובץ לבית ספר אחר המרוחק ממקום מגוריה. בד בבד עם הגשת העתירה, הגישה המבקשת בקשה לקיום דיון דחוף בפגרה. יצוין כי ככל שעולה מהבקשה שלפניי, לא הוגשה לבית המשפט לעניינים מינהליים בקשה למתן צו ביניים.

ביום 22.8.2012 קבע בית המשפט לעניינים מנהליים (כבוד השופט ק' ורדי) כי לא מצא מקום לקיים דיון בפגרה, וכי התיק ייקבע לדיון בעתירה בפני שופט בהקדם האפשרי בסמוך לאחר הפגרה. להחלטה זו מכוונת הבקשה שלפניי שבמסגרתה נטען כי שגה בית המשפט קמא בכך שלא הורה על קיום דיון דחוף בפגרה.

דין הבקשה להידחות על הסף. החלטתו של בית המשפט לעניינים מינהליים אינה מסוג ההחלטות המנויות בסעיף 12(ב) לחוק בתי משפט לענינים מינהליים, התש"ס-2000, ומשכך לא ניתן להגיש בקשת רשות לערער עליה.

הבקשה נדחית אפוא על הסף, ללא צו להוצאות.

ניתנה היום, ‏ד' באלול התשע"ב (‏22.8.2012).

ש ו פ ט


מעורבים
תובע: רבקה ישעיהו
נתבע: אלישבע זלביץ ואח'
שופט :
עורכי דין: