ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין יוסף פסצניק נגד חברת לוג-מוצרים פלסטייםבע"מ :

תאריך: 02 אוגוסט 2012
בפני: כבוד שופט עמית כהן

התובע
יוסף פסצניק

נגד

הנתבעות

  1. חברת לוג-מוצרים פלסטיים(1993)בע"מ
  2. "ביטוח חקלאי"-חברה לביטוח בע"מ

בית משפט השלום באשדוד

החלטה

בהתאם להחלטת כבוד סגן הנשיא, השופט גיל דניאל, הועבר תיק זה לטיפולי.
קובע לישיבת קדם משפט ליום 23/10/12 שעה 09:00 – בפניי. הדיונים שנקבעו בפני כבוד השופט הבכיר, חיים חדש (ליום 15/10/12 ו- 10.12.12) – בטלים. לישיבת קדם המשפט ולכל ישיבה נוספת יתייצבו התובע ונציג הנתבעת 1, באופן אישי.
עיון בתיק מלמד כי טרם הוגשה חוות דעת המומחה אשר מונה על ידי בית המשפט. חוות הדעת תוגש עד ליום 5.9.12. לא יוכל המומחה להגיש את חוות הדעת במועד, יגיש הוא הודעה לבית המשפט בה יסביר מדוע מתעכבת הגשת חוות הדעת, מוקדם ככל האפשר ולכל המאוחר עד ל- 5.9.12. ב"כ התובע יעביר עותק החלטתי למומחה ויוודא הגשת חוות הדעת במועד. לא תוגש חוות הדעת במועד, יוודא ב"כ התובע עם המומחה מה מעכב את הגשת חוות הדעת ויגיש הודעה מתאימה לכל המאוחר עד ליום 10.9.12. לא תוגש חוות הדעת במועד ולא תוגש הודעה מתאימה, ינמק התובע עד ליום 10.9.12 מדוע לא תימחק התביעה מחוסר מעש.
הצדדים יגישו תחשיבי נזק מפורטים, התובע עד 21 יום טרם מועד הדיון והנתבעות עד 14 יום טרם מועד הדיון. תחשיבי הנזק יוגשו בצירוף כל המסמכים הרלבנטיים לרבות: טפסי 106, עבור השנה לפני התאונה ועד למועד הגשת תחשיב הנזק, העתק תלושי שכר של 3 חודשים לפני מועד התאונה ולכל התקופה בה נטען כי הייתה נכות זמנית, חשבוניות של כל ההוצאות שהוצאו בקשר לתאונה ונתוני ביטוח לאומי – כולל פירוט כל התשלומים ששולמו, אם שולמו, עקב התאונה, כאשר סכומים אלה משוערכים למועד הכנת תחשיב הנזק. הנתבעת תגיש, בהתאם לצורך, חוות דעת אקטוארית ביחס לתגמולי הביטוח הלאומי.
תזכורת פנימית בחלוף המועד.
מבלי לגרוע מאחריות ב"כ התובע, תודיע המזכירות לצדדים ולמומחה.
ניתנה היום, י"ד אב תשע"ב, 02 אוגוסט 2012, בהעדר הצדדים.

עמית כהן, שופט


מעורבים
תובע: יוסף פסצניק
נתבע: חברת לוג-מוצרים פלסטייםבע"מ
שופט :
עורכי דין: