ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין דחבש אליעזר נגד יגאל עוזרי :

בפני כבוד השופט שנלר, אב"ד
כבוד השופט ורדי
כבוד השופטת לבהר-שרון

המערער:

דחבש אליעזר
על-ידי ב"כ עוה"ד אמנון וינר

נגד

המשיבים:

1.יגאל עוזרי
2.רזיאלה עוזרי
על-ידי ב"כ עוה"ד אהרון רווח

בית המשפט המחוזי בתל אביב - יפו בשבתו כבית-משפט לערעורים אזרחיים

פסק דין

1. בית משפט קמא (כבוד השופטת ברקוביץ) בפסק דין מיום 31.3.2011, קיבל את תביעת הפינוי שהגישו המשיבים כנגד המערער, כך גם דחה את התביעה שכנגד שהגיש המערער כנגד המשיבים, וחייב את המערער בשכ"ט עו"ד ובהוצאות משפט.

2. במסגרת הערעור שהגיש המערער, קיבלו הצדדים את הצעת בית המשפט, לפיה צו הפינוי יוותר בעינו, וכשבית המשפט יקבע את מועד הפינוי.
בנוסף, יקבע בית המשפט את הסכום שיקבל המערער כנגד השבת המושכר, הכל בהתאם לסעיף 79א לחוק בתי המשפט [נוסח משולב], התשמ"ד – 1984 וללא מתן נימוקים, תוך שהצדדים הסמיכו את בית המשפט להידרש לשאלות אלו או אחרות, הכל כמפורט בפרוטוקול הדיון מיום 7.5.2012.
בהתאם גם טענו הצדדים והגישו מסמכים אלו או אחרים.

3. בהתחשב בכל הנסיבות והנטען, אנו קובעים כי מועד הפינוי יהיה ביום 2.9.2012 כך גם אנו קובעים כי כנגד הפינוי יקבל המערער מהמשיבים סכום של 30,000 ₪ (להלן: הסכום).
לא יאוחר מיום 26.8.12 יפקידו המשיבים בידי בא כוחם את הסכום האמור, אשר יועבר למערער באמצעות בא-כוחו מייד עם ביצוע הפינוי.

4. מבלי לפגוע בכל זכות אחרת של המשיבים, ככל שהפינוי לא יבוצע במועד, יקוזז מהסכום, סך של 200 ₪ בגין כל יום בו יעוכב הפינוי.

5. בהתאם להסכמת הצדדים, המזגן שהותקן במושכר ישאר, כך גם המשיבים הם אלו שיחזירו המצב לקדמותו בכל הקשור "להחזרת הקיר", וכשכמובן שהמערער לא ימנע ביצוע החזרה זו.

6. בכפוף לביצוע המפורט לעיל, האמור הינו לסילוק כל טענות ו/או דרישות של מי מהצדדים האחד כלפי משנהו, מכל מין וסוג שהוא, לרבות בכל הקשור להוצאות שנפסקו בבית משפט קמא.

7. מייד עם ביצוע הפינוי, יוחזר למערער הפיקדון שהפקיד בבית משפט קמא, כתנאי לעיכוב ביצוע, וניתן יהא לפנות לבית משפט קמא בצירוף פסק דין זה ואישור ב"כ המשיבים, על-מנת שהסכום יוחזר, כאמור.

8. אין צו להוצאות במסגרת הערעור.

9. המזכירות תחזיר למערער את הפיקדון שהפקיד באמצעות בא-כוחו.

10. המזכירות תמציא העתק מפסק הדין לב"כ הצדדים.

ניתן היום, יד' אב תשע"ב, 2 אוגוסט 2012.

ישעיהו שנלר, שופט
אב"ד

ד"ר קובי ורדי, שופט

רות לבהר-שרון, שופטת


מעורבים
תובע: דחבש אליעזר
נתבע: יגאל עוזרי
שופט :
עורכי דין: