ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד אריאל וימאזור בקרת תנועה :

לפני: כבוד הרשם גיא שני

המערערת:
מדינת ישראל

נ ג ד

המשיבים:
1. אריאל וימאזור בקרת תנועה

2. עיריית באר שבע

הוגש הליך

בבית המשפט העליון עע"ם 743/12

החלטה

הערעור שבכותרת קבוע לדיון ביום 10.9.2012. עניינו של הערעור בפסק-דין של בית המשפט המחוזי שקיבל את עתירתה של המשיבה 1 והורה לשר הפנים לאשר למשיבה 2 (עיריית באר-שבע) להתקשר עם המשיבה 1 במכרז.

עד כה הוגשו בתיק סיכומיה של המערערת. עתה מונחת לפניי הודעה מטעם המשיבה 1 שממנה עולה, בתמצית, כי לנוכח הזמן שחלף, ההצעה שהגישה המשיבה 1 במכרז אינה רלוונטית עוד למחירי השוק הנוכחיים, ולכן – משלא צלחו המגעים עם המשיבה 2 – אין מניעה מבחינת המשיבה 1 שהערעור יתקבל ללא צו להוצאות. המערערת הודיעה כי לנוכח הודעה זו של המשיבה 1 היא מסכימה שהערעור יתקבל ללא צו להוצאות, אולם המשיבה 2 מתנגדת לכך וטוענת בין היתר כי לא מדובר אלא בניסיון של המשיבה 1 לקבל את אישור בית המשפט לחזור בה מהתחייבותה בחוזה ולהפרתו.

איני נדרש כמובן לגוף הטענות בשלב זה, אולם ברור כי במצב הדברים הנוכחי ההליך בעינו עומד ויש מקום ליתן הוראה מתאימה בנוגע לסיכומי המשיבה 2. אני מורה בזאת כדלקמן:

1. נוכח הודעת המשיבה 1 – ובפרט האמור בסעיף 8 להודעה – נראה כי המשיבה 1 אינה חפצה בהגשת סיכומים מעבר להודעה האמורה. הודעת המשיבה 1 תתויק אפוא בתיקי השופטים. מובהר בזאת כי אם המשיבה 1 מעוניינת בכל זאת להגיש סיכומים, עליה לעשות כן עד ליום 9.8.2012.

2. המשיבה 2 תגיש את סיכומיה עד ליום 26.8.2012.

3. המערערת תהא רשאית להגיש סיכומי תשובה, אם תחפוץ בכך, עד ליום 4.9.2012.

4. החלטה זו תומצא לצדדים ללא דיחוי, באמצעות הפקסימיליה.

ניתנה היום, י"ד אב תשע"ב (2.8.2012).

גיא שני

ר ש ם


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: אריאל וימאזור בקרת תנועה
שופט :
עורכי דין: