ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין לאוניד סברסקי נגד ויטלי דורושנקו :

בית דין אזורי לעבודה בתל אביב - יפו

בפני כבוד השופט אורן שגב – אב"ד

התובע
לאוניד סברסקי
ע"י ב"כ

נגד

הנתבע
ויטלי דורושנקו
ע"י ב"כ עוה"ד אילינה ציפרסון יסלוביץ

החלטה

בפניי בקשה חוזרת מטעם הנתבע להאריך את המועד לקבלת דו"ח הפרשות מעביד מחברת הביטוח מנורה ביטוח פיננסי (להלן – "חברת הביטוח") עבור התובע, מר ליאוניד סברסקי. בקשת הנתבע מושתת על הטענה כי פניותיה הרבות של באת כוחו לחברת הביטוח, נותרו ללא מענה.

מן הראוי היה כי לבקשה יצורפו העתקי הפניות לחברת הביטוח על מנת שבית המשפט יוכל להתרשם, שהנתבע אכן פעל בשקידה ראויה בפניותיו הנטענות לחברת הביטוח.

יתרה מכך, ביום 10.05.12 יצא על ידי צו המופנה אל חברת הביטוח, לפיו עליה להעביר את הדו"ח בדבר ההפרשות שנעשו ע"י הנתבע לזכות התובע, בתוך 30 יום (להלן – "הצו").

בהנחה שב"כ הנתבע העבירה עותק מהצו לחברת הביטוח, וזו לא פעלה בהתאם לאמור בו, יש לראות זאת בחומרה, ולשקול השתת הוצאות על חברת הביטוח, ולחילופין, זימון נציג מטעמה לבית הדין על מנת ליתן הסברים לאי מילוי הצו השיפוטי.
בטרם אפעל כאמור בסעיף 4 סייפא להחלטתי דלעיל, ניתנת בזאת אפשרות לחברת הביטוח למלא אחר הצו מיום 10.05.12, וזאת בתוך 7 ימים מהיום.

לא תפעל חברת הביטוח כאמור לעיל, אשקול הטלת הוצאות לטובת כל אחד מהצדדים ולטובת אוצר המדינה וכן אורה על זימונו של נציג החברה לבית הדין.

ב"כ הנתבע, עוה"ד אילינה ציפרסון יסלביץ תעביר החלטתי זו לחברת הביטוח, בצירוף הצו שניתן ביום 10.05.12 בתוך 24 שעות ממועד קבלתה אצלה ותעביר לתיק בית הדין אישור מסירה בהתאם.

התיק יובא לעיוני ביום 02.08.12 לצורך מעקב אחרי אישור המסירה לחברת הביטוח ואחר תגובתה של זו לאמור בצו ובמידת הנדרש, לאמור בהחלטתי זו.

ניתנה היום, ו' אב תשע"ב, 25 יולי 2012, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: לאוניד סברסקי
נתבע: ויטלי דורושנקו
שופט :
עורכי דין: