ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עמרי לפידות נגד יובל צוקר :

בפני כבוד הרשם רונן שוורץ

תובע
עמרי לפידות

נגד

נתבעים
1.יובל צוקר
2.יונתן צוקר
3.הראל חברה לבטוח בע"מ

בית משפט השלום בפתח תקווה

פסק דין

הצדדים בתיק אזרחי זה הסכימו והסמיכו את בית המשפט לפסוק בתובענה דנן על פי שיקול דעתו, לפי סעיף 79א לחוק בתי המשפט [נוסח משולב] התשמ"ד-1984, ללא נימוקים. הובהר לצדדים כי בהכרעה מסוג זה רשאי בית המשפט לקבל את כל התביעה, או לדחות את כל התביעה, או לקבלה לשיעורין, הכל על פי שיקול דעת בית המשפט, לרבות משיקולי פשרה וצדק, ללא קביעות וללא נימוקים.

עיינתי בכל החומר שהוגש על ידי הצדדים לתיק בית המשפט לרבות בכתבי הטענות והמסמכים שצורפו אליהם, תמונות הנזק של רכב התובע, תרשימי מקום התאונה כפי שצוירו במהלך הדיון ואו ו/או הוגשו ע"י התובע והנתבעים במהלך הדיון.
כן, שמעתי את עדויותיהם של מר עמרי לפידות (התובע),גב' יובל צוקר ( הנהגשת- הנתבעת 1) וגבק ירדן צוקר ( עדה מטעם הנתבעים).

על סמך כל החומר שבפני, ולאחר שהבאתי בחשבון טענותיהם של הצדדים האחד כנגד השני ושקלתי הדברים אלו מול אלו, אני פוסק בזה כי הנתבעים ישלמו ביחד ולחוד לתובע, לסילוק סופי ומלא של כל תביעות התובע נגד הנתבעים כמפורט בתובענה, סכום כולל של 1,100 ₪ צרוף ריבית והפרשי הצמדה למדד מיום 1.5.11 ועד התשלום בפועל.

כמו כן הנני מחייב את הנתבעים לשלם לתבוע סך של 355 ₪ בגין אגרה בית המשפט ששולמה בתיק, וכן סך של 1,200 ₪ בגין שכ"ט עו"ד.

כאמור, פסק הדין ניתן ללא נימוקים. כך הסכימו הצדדים מראש, וזוהי גם הדרך הנכונה בפסיקה על פי סעיף 79א לחוק הנ"ל, הן על מנת שפסק הדין יהיה סופי ויסיים הסכסוך בין הצדדים, הן על מנת לקצר את זמן מתן פסק הדין והן על מנת לחסוך בהוצאות גבוהות. למען הסר ספק אוסיף עוד, כי הואיל ופסק דין זה ניתן לפי סעיף 79א כאמור, הרי שאין בו משום קביעת ממצאים ולא קביעות בעניין מהימנות. זהו עוד אחד היתרונות שישנם למתן פסק דין זה.

ניתן היום, כ"א תמוז תשע"ב, 11 יולי 2012, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: עמרי לפידות
נתבע: יובל צוקר
שופט :
עורכי דין: