ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עירית נתניה נגד יצחק איש שלום :

בפני כבוד השופטת בדימוס ריבי צוק
המאשימה
עירית נתניה

נגד

הנאשם
יצחק איש שלום


נוכחים:
ב"כ המאשימה עו"ד שמעוני
הנאשם בעצמו

בית משפט לעניינים מקומיים בנתניה

פרוטוקול

ב"כ המאשימה:
אני מתנצל שהנאשם הגיע לשוא. הוגשה בקשה לעיכוב הליכים על ידי הנאשם בנובמבר 2011 , עוד באותו חודש הועברה חוות דעת ליועמ"ש, נכון להיום טרם נתקבלה תשובה.

מדובר בשלושה דוחות חניה.

הנאשם:
העבירות המיוחסות על פי כתבי האישום נעברו על ידי בני החסוי ועל ידי, אני משמש כאפוטרופוס שלו. אני במצב בריאותי קשה, והן אני והן בני בעלי תו חניה לנכה.
מקומות החניה בכל אחד מכתבי האישום, הם מקומות חניה מותרים המסומנים בכחול לבן. העבירה המיוחסת לנו כביכול, הינה חניה ללא תשלום אגרה, אולם, איננו חייבים בתשלום האגרה בהתאם לחוק חנית נכים.

הדוחות נרשמו משום שעל גבי הצג הונח צילום צבעוני של תו החניה לנכה ולאור המקור. כך נעשה משום שהצגת התו עצמו שצורתו החיצונית שונתה לאחרונה, הביאה לתקלות בעבר, בשל החום, התפסים נמסו והתו נפל.
מדובר בעבירה טכנית בלבד, הגעתי היום לבית משפט על כסא גלגלים עם בלון חמצן, משום שהיה לי חשוב להביא את דברי.
אבקש לפטור אותי מהתייצבות נוספת.


החלטה

  1. המזכירות תאתר האם קיימים כתבי אישום נוספים על כתבי האישום שבכותרת הפרוטוקול התלויים ועומדים כנגד הנאשם.
  2. כל התיקים התלויים ועומדים כנגד הנאשם, בין כאמור בסעיף 1 ובין כאמור בכותרת הפרוטוקול, יקבעו לתזכורת תביעה בלבד, ליום 2.9.12 ללא צורך בהתייצבות של הנאשם למועד הדיון.
  3. ביהמ"ש רשם לפניו את הצהרת הנאשם כי נתונה הסכמתו לביטולו של כל דוח שהתביעה תמצא לנכון לבטל, וכן את הצהרת ב"כ המאשימה, שכל עוד לא תתקבל תשובת היועמ"ש ולא יתקיים דיון תזכורת, לפי המאוחר מבין השניים, לא יוגשו כתבי אישום נוספים בגין עבירה בנסיבות זהות ודומות.

ביהמ"ש הנחה את הנאשם להגיש בקשה מתאימה לעיכוב הליכי גביה בגין דוחות שהפכו חלוטים, שכן ענין זה, אינו יכול לידון במסגרת דיון זה.

ניתנה והודעה היום י"א תמוז תשע"ב, 01/07/2012 במעמד הנוכחים.

ריבי צוק, שופטת בדימוס


מעורבים
תובע: עירית נתניה
נתבע: יצחק איש שלום
שופט :
עורכי דין: