ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין לב לבייב נגד חברת לב התמר מקבוצת דניאל וחנן :

המחלקה הכלכלית בבית המשפט המחוזי בתל אביב - יפו

בפני כבוד השופט חאלד כבוב

מבקשים

  1. חברת לב התמר מקבוצת דניאל וחנן
  2. דניאל מולקנדוב

באמצעות ב"כ, עו"ד חנה בר יוסף ג'ינו

נגד

משיב

משיבים פורמאליים

1. לב לבייב
באמצעות ב"כ, עו"ד אסף ברם ו/או תומר ברם

2. אריה ארנטרוי
באמצעות ב"כ, עו"ד ערן פלס

3. מגדל שרותי בורסה (נ.ע.) בע"מ
באמצעות ב"כ, עו"ד חדוה כהן-הרמתי ו/או מיטל ברנע

החלטה

בהחלטתי מיום 19.4.2012, תיארתי את שלל בקשות הדחייה שהוגשו מטעם המבקשים, ואת אורך רוחו של בית המשפט, בהיעתרו לבקשות. כך, המועד להגשת כתבי ההגנה נדחה פעם אחר פעם, לפנים משורת הדין, ותוך התחשבות מקסימאלית במבקשים.
נוכח "הבקשה להתפטרות מייצוג" שהונחה על שולחני היום, בה מבקשת ב"כ של המבקשים להשתחרר מייצוג נוכח "חילוקי דעות מהותיים", מצאתי לנכון לתאר גם את המשך השתלשלות העניינים - מאז יום 19.4.2012 בו נעתרתי, ולא בפעם הראשונה, לדחייה של מועד הגשת כתבי ההגנה מטעמם של המבקשים עד ליום 1.5.2012.
ביום 1.5.2012, היום בו היו אמורים להגיש את כתבי טענותיהם, הגישו המבקשים הודעה כי הם מנהלים מגעים עם המשיב (התובע), בתקווה שיוכלו לייתר את המשך ההתדיינות המשפטית בין הצדדים. לשם כך, ביקשו וקיבלו ארכה להגשת כתבי ההגנה מטעמם עד ליום 30.5.2012.
דא עקא, הצדדים לא הגישו לבית המשפט הודעה מעדכנת בדבר תוצאות המגעים שהתנהלו, וביום 7.6.2012 החלטתי כי במידה ולא תוגש הודעה מעדכנת עד ליום 10.6.2012, יהיה על המבקשים להגיש כתבי הגנה עד ליום 14.6.2012.
חרף זאת, המבקשים לא מצאו לנכון להגיש הודעה מעדכנת, ולמותר לציין כי לא הגישו את כתבי ההגנה מטעמם עד כה.
אציין כי בקשת ב"כ המבקשים, שבמשך חודשים עיכבה את ההליך המשפטי, להשתחרר מייצוג מספר ימים עובר לדיון הקבוע בתיק - ומבלי שהוגשו כתבי הגנה בתיק - אינה קלה בעיני.
הבקשה לשחרור מייצוג הוגשה באיחור מהותי ואינה מתייחסת לעניין הייצוג החלופי של המבקשים. יתירה מכך, משהמבקשים לא הגישו כתבי הגנה מטעמם, ולאור הבקשה, אין טעם בניהול קדם המשפט בכל הנוגע למשיבים הפורמאליים (נתבעים 4-3).
לאור האמור, אני מחייב את ב"כ המבקשים להגיע לדיון קדם המשפט שנקבע ליום 3.7.2012. במסגרתו, תיבחן סוגיית השחרור מהייצוג, וייקבע מועד להגשת כתבי הגנה. כמו כן, תיבחן סוגיית הטלת הוצאות משפט בגין עיכוב ההליכים והתנהלות המבקשים עד כה.

המזכירות תודיע החלטתי זו לצדדים בדחיפות.

ניתנה היום, ז' תמוז תשע"ב, 27 יוני 2012, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: לב לבייב
נתבע: חברת לב התמר מקבוצת דניאל וחנן
שופט :
עורכי דין: