ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עבדאללה חדר נגד עלי מחמוד סווילם :

בתי המשפט

תאריך: 27 יוני 2012

בפני כבוד השופט אריה רומנוב

המבקש:
עבדאללה חדר

נ ג ד

המשיבים:

  1. עלי מחמוד סווילם
  2. סועאד מחמוד סווילם
  3. נאדיה סווילם
  4. נאסר סלהב

המבקש: בעצמו

בית המשפט המחוזי בירושלים

החלטה

1. החלטה זו מתייחסת ל"בקשה דחופה ובהולה ביותר לעיכוב הליכי פינוי המתבצעים בעת זו", שהוגשה היום לבית המשפט.

2. עיון בבקשה ובנספח לה מעלה, כי היום דחתה רשמת ההוצאה לפועל בקשה דומה שהוגשה לה, תוך שהתייחסה לצו שניתן במסגרת ההליך שלפניי ביום 28.5.12. ככל שדעתו של המבקש אינה נוחה מהחלטה זו, עליו לנקוט בהליך ערעורי ראוי על החלטת כבוד הרשמת, ולא לפנות לערכאה אחרת בבקשה דומה שכבר נדחתה. לכך יש להוסיף, כי "הזוכה" בהליך שהתנהל בתיק ההוצאה לפועל – בני משפחת חליחל – אינם בעלי דין בתיק שלפניי, ומכאן שעל פני הדברים, לא ניתן להוציא נגד צו.

3. מטעמים אלה, דין הבקשה להידחות, מה גם שסביר להניח כי בשעה זו (סמוך לשעה 14:40) הליכי הפינוי הסתיימו, או שהם מצויים לקראת סיום.

4. עיינתי באמצעות מערכת "נט המשפט" בתיק 57176-05-11 הנזכר בהחלטת כבוד הרשמת, ולמדתי ממנו על ההליכים שנקטו בני משפחת חליחל בקשר לחלקה מושא דיוננו, או חלק ממנה. למיטב זכרונו של בית המשפט, במסגרת התובענה שהוגשה לפניו בתיק זה, לא נאמר דבר על בני משפחת חליחל ו/או על ההליכים שננקטו על ידם ביחס לחלקה. יצויין, כי לבית המשפט לא ברור מה היחס בין תביעות המבקש ביחס לחלקה לבין תביעות בני משפחת חליחל, היינו האם מדובר בתביעות הסותרות האחת את השנייה, או בתביעות היכולות לדור האחת בצד השנייה. ככל שהמבקש סבור כי יש מקום להורות על צירופם של בני משפחת חליחל להליך שלפניי – עליו להגיש בקשה מתאימה.

5. סוף דבר. הבקשה נדחית.

6. המזכירות תשלח בדחיפות העתק מהחלטה זו לצדדים, וכן לבא-כוחם של בני משפחת חליחל, עו"ד סאלח דיואני. פקס': 09-7996676; טל: 09-7997170.

ניתנה היום, ז' תמוז תשע"ב, 27 יוני 2012, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: עבדאללה חדר
נתבע: עלי מחמוד סווילם
שופט :
עורכי דין: