ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ראיק אבו חמדה נגד מג'ד זיאן :

בפני כבוד השופט יעקב וגנר – סגן נשיא

התובע
ראיק אבו חמדה

נגד

הנתבעים
1. מג'ד זיאן

2. ק.ש.חתמים בינלאומיים סוכנות לביטוח כללי (2010) בע"מ

3. כלל חברה לביטוח בע"מ

בית משפט השלום בחיפה

החלטה

1. קדם משפט נקבע ליום 26.2.13 בשעה 08:50.

2. הריני מורה לסיים, לא יאוחר מ- 30 יום מהיום, את כל הליכי גילוי מסמכים, הצגת שאלונים, הגשת חוות דעת רפואית ואחרות ומסמכים בהסכמה הדדית.

תוך 60 ימים מהיום יגישו הצדדים רשימת עובדות ורשימת פלוגתאות מוסכמת. היה ולא תושג הסכמה יציג כל צד רשימת עובדות ופלוגתאות מטעמו.

3. בקשות מטעם הצדדים תוגשנה לא יאוחר מ- 30 יום לאחר סיום ההליכים המקדמיים הנ"ל, או לפני המועד שיקבע לקדם משפט וההחלטה תינתן ותישלח לצדדים או שהן תידונה במועד קדם המשפט.

4. מאחר ומדובר בתיק על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975.
א. במקרה של חילוקי דעות לגבי נסיבות אירוע התאונה/האירוע או לגבי האחריות, יגיש התובע תצהיר עדות ראשית בצירוף מסמכים רלוונטיים, בשאלה זו לא יאוחר מאשר בתום 30 יום מסיום ההליכים המקדמיים ע"פ ס' 2 לעיל.
ב. בנוסף במידה והוגשה בקשה למינוי מומחים והמצב הרפואי התגבש, רשאים הצדדים להגיש בקשה לקביעת מומחה וזהותו של המומחה שימונה. במקרה של חילוקי דעות בעניין זה, יגישו הצדדים סיכום קצר שלא יעלה על 2 עמודים מודפסים בתיק הבשא למינוי המומחים, וביהמ"ש יתן החלטה בהעדר או יקבע מועד לדיון בבקשה. סיכומי המבקש יוגשו תוך 15 יום לאחר סיום ההליכים המקדמיים ע"פ סעיף 2 לעיל, סיכומי המשיב 15 יום לאחר מכן.

5. התיק יובא לעיוני ביום 27.9.12.
בקשות לדחיות מועד או אחרות לא יטופלו אלא אם יורשו 7 ימים לפחות לפני המועד הקבוע.

ניתנה היום, כ"ח סיון תשע"ב, 18 יוני 2012, בהעדר הצדדים.

עמוד 1 מתוך 2


מעורבים
תובע: ראיק אבו חמדה
נתבע: מג'ד זיאן
שופט :
עורכי דין: