ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין יהודה תשובה נגד שושנה לוי :

0224759126

בפני כבוד הרשם אפרים צ'יזיק

תובעים

יהודה תשובה

נגד

נתבעים

שושנה לוי

בית משפט השלום בחיפה

החלטה

העניין שבפני – התנגדות לביצוע שטר.

1. התנגדות זאת מוגשת מטעם החייבת מס' 02 בתיק ההוצאה לפועל מס' 02-24759-12-6, כאשר ההתנגדות מטעם החייב מס' 01 באותו תיק הוצאה לפועל, זכתה לקבל מספר תיק אחר, והוא ת"ט 24311-06-12.

לאור הוראות תקנה 520 לתקנות סדר הדין האזרחי התשמ"ד 1984, "ענינים אחדים התלויים ועומדים בבית משפט אחד וכרוכות בהם שאלות דומות של משפט או של עובדה, רשאי בית המשפט או הרשם, לפי שיקול דעתו, להורות על איחודם, בין לפי בקשת אחד מבעלי הדין ובין מיזמת עצמו, ובתנאים שייראו לו", ומאחר ומדובר בעניין משותף שבמשפט ובעובדה, אני מורה על איחוד הדיון בשני התיקים. מדובר באותו שטר, ובאותו תיק הוצאה לפועל, כך שאין צורך שהעניין ידון בשני תיקים נפרדים.

2. התצהיר אשר הוגש במצורף להתנגדות, הינו על דרך ההפניה, ואינו תואם את דרישות הדין. על הנתבעת לצרף תצהיר ערוך כדין, לתיק ביהמ"ש, ללא דיחוי.

3. במסגרת הבקשה לביצוע שטר, נרשם ביהמ"ש השלום בהרצליה, כביהמ"ש המוסמך לדון בהתנגדות מבחינת שאלת הסמכות המקומית. ככל הנראה, עקב שגגה אצל רשמת ההוצאה לפועל, הועברה ההתנגדות לביהמ"ש השלום בחיפה. אני מורה לפיכך, על העברת הדיון בהתנגדות, לביהמ"ש השלום בהרצליה.

סוף דבר: המזכירות תעביר התיק המאוחד, לדיון בהתנגדויות, לביהמ"ש השלום בהרצליה.

ניתנה היום, כ"ח סיון תשע"ב, 18 יוני 2012, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: יהודה תשובה
נתבע: שושנה לוי
שופט :
עורכי דין: