ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מריאנה ארכנגורודסקי נגד 013 נטויזן בע"מ -חברת תקשורת בינלאומית :

בפני כבוד הרשם הבכיר בן שלו

התובעת

מריאנה ארכנגורודסקי

נגד

הנתבעת

013 נטויזן בע"מ -חברת תקשורת בינלאומית

בית משפט לתביעות קטנות בירושלים

החלטה

לאחר שניתנה החלטתי הקודמת מהיום, בה נדחה מועד הדיון היום, עלתה לפני תגובה מטעם התובעת. עיינתי בתגובה ולא מצאתי לשנות מהחלטתי.
ראשית, הואיל וככל שאמנם טעם רפואי בלתי צפוי, כמפורט בבקשת הנתבעת, הוא שמונע מנציגה להתייצב לדיון, אין מקום לשלא לדחות את הדיון ובוודאי שלא ליתן פסק דין על פי צד אחד.
שנית, הואיל ובשלב זה, גם אם אמנם התובעת ובן זוגה נאלצו לשנות את לוח הזמנים שלהם על מנת להתייצב לדיון, במידת הצורך ניתן יהא להידרש לכך על דרך פסיקת הוצאות ההליכים עד כה, כפי שהבהרתי בהחלטתי הקודמת ולא נטען בתגובה זו כי ייגרם לתובעת נזק לאו בר תיקון כתוצאה מדחיית הדיון.
שלישית, וכאמור גם בהחלטתי הקודמת, בהתחשב בכך שלפי הנטען על ידי התובעת, עסקינן באירוע בלתי צפוי, ספק אם יהא בפרק הזמן הקצר עד למועד הדיון כדי לאפשר לנתבעת להיערך כראוי לדיון באמצעות נציג אחר מטעמה.
רביעית , מאחר שהלכה למעשה, ביטולו של הדיון היום בנסיבות בהן ממילא לא תהא תועלת של ממש בקיומו, יצמצם גם את טרחתה של התובעת, אשר לא תיאלץ להתייצב לדיון שתוחלת קיומו בנסיבות שהובאו בבקשה כמו גם בשים לב לאמור לעיל ובהחלטתי הקודמת, מוטלת בספק.
לפיכך, וכאמור לעיל, עם כל ההבנה לנטען בתגובת התובעת, עדיין יש מקום ליתן לצדדים שניהם את יומם בבית המשפט ולהביא את ראיותיהם, ואין מקום שלא לדחות את הדיון, אולם מובהר בזה לצדדים, כי הדיון הנדחה ייקבע, כפי שהוריתי למזכירות, בהקדם האפשרי על מנת למנוע עיכובים נוספים.
ניתנה היום, ט' סיון תשע"ב, 30 מאי 2012, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: מריאנה ארכנגורודסקי
נתבע: 013 נטויזן בע"מ -חברת תקשורת בינלאומית
שופט :
עורכי דין: